SAFA

Başvuru ve İletişim

Onay Formu

* Adınız
*Soyadınız
* E-mail

 
Cv
 
Oksijen İK Seçme Değerlendirme Hiz. A.Ş. tarafından duyuru, tanıtım ve tebrik amaçlı benimle iletişime geçilmesini kabul ediyorum.
Aday Kişisel Verilerin Korunması Aydınlatma Metni'ni okudum, kişisel verilerimin belirtilen prensipler uyarınca işlendiğini anladığımı kabul ve beyan ediyorum.
İş başvurusunun değerlendirilmesi, işe alım sürecinin yürütülmesi, işe giriş ve özlük evraklarının temini, iş ilişkisinin gereklilikleri için özel nitelikli kişisel verilerimin işlenmesine, saklanmasına, hizmet sağlayıcı firmalar, şirket ortakları ile iştiraklerine, kamu kurum ve kuruluşlarına aktarılmasına izin verdiğimi kabul ve beyan ederim.
Referanslarımdan kendileriyle iletişime geçilebilmesi için izin aldığımı beyan eder, başvurum öncesinde çalıştığım yerlerin temsilcileri ve referanslarımla işe alım süreci ile sınırlı olmak üzere iletişime geçilmesine izin veriyorum.
Başvurumun olumsuz sonuçlanması halinde dahi ileride açılabilecek iş fırsatları için CV’min üç yıl süre ile şirketiniz nezdinde saklanmasına izin verdiğimi beyan ederim.